Mercedes Sprinter

€ 45.995,-

afbeelding vergroten
Bouwjaar 2016
Categorie Camper bus
Kmstand - Financieren

Algemeen

Bouwjaar 2016
Categorie Camper bus
Kmstand - Financieren

Aanbieder

Bedrijfsnaam Campermakelaar.nl
Contactpersoon Afdeling verkoop
Adres
Postcode -
Plaats
Provincie Noord Brabant
Land Nederland
Telefoon +31 (0)492 - 344044 bel telefoonnummer toon telefoonnummer
Website www.campermakelaar.nl
E-mail e-mail sturen

Caravan online verzekeren?

Bereken uw premie direct online!

Opties

  • boiler
  • douche met cabine
  • navigatie
  • toilet (cassette)

Bijzonderheden meld een fout

Mooi en nieuw ingebouwde camper op Mercedes Benz Sprinter met lage km-stand. Elektriciteit via walstroom of Lithium Life P04 huishoudaccu gevoed met zonnepaneel in combinatie met omvormer. Alles met zeer hoogwaardige Victron onderdelen. Alles is goed op elkaar afgestemd. Het hele oplaadproces is te volgen via de Victron app. Met deze installatie kan er dagenlang zorgeloos "wild" gecamperd worden.
De zithoek bestaat uit de twee verstelbare en comfortabele cabinestoelen met een tafeltje dat in vele standen verstelbaar is.
De camper heeft een schuifraam en kan rondom verduisterd worden door het getinte privacyglas en op maat gemaakte gordijnen met magneetbevestiging.
De keuken met mooi en massief eikenhouten blad is voorzien van 2 pits gaskomfoor en kraan met warm en koud water. De gastank is professioneel en veilig ingebouwd met gasbun.

Uw slaapcomfort is uitzonderlijk goed in het ruime dwarsbed van 200x160cm. Dus zeer geschikt voor langere personen.
Achterin de camper is een aansluiting voor een buitendouche met warm en koud water.
De camper is goed geïsoleerd met Armaflex met winter- en zomerisolatie. Voor de koude dagen heeft u ook een standkachel (met afstandsbediening) tot uw beschikking.

De audioinstallatie heeft Apple Carplay/Android Auto met achteruitrijcamera en navigatie, handsfree bellen en vele andere moderne functies.

Voor uw comfort tijdens het reizen is deze camper voorzien van cabine airco, elektrisch raam en spiegels en achteruitrij camera op het audiosysteem.

U heeft veel bergruimte in de kastjes. Ook heel handig is het uitschuifbare laadsysteem achterin met de vele uitneembare modulaire opbergkratten.

In september heeft de camperbus een Bovag camperkeuring tbv de veiligheid van de technische installaties gehad.
In november krijgt hij zijn onderhoudsbeurt.

De camper is op afspraak te bezoeken in Amerongen.Bent u enthousiast over deze camper en wilt u meer informatie of een bezichtiging? Neem dan contact op met onze makelaar Ger Manders via 06-15859037 of [email protected]
Let op: deze camper staat bij de klant en is uitsluitend op afspraak te bezichtigen.

Vanzelfsprekend is iedere camper gecheckt, inclusief een vochtmeting en RDW-controle. In overleg kunt u voor eigen rekening een onafhankelijke camperkeuring (laten) uitvoeren.

Op alle overeenkomsten zijn de Algemene Voorwaarden van Campermakelaar.nl van toepassing. Deze zijn in te zien op onze website www.campermakelaar.nl/algemene-voorwaarden/
*Uiteraard besteden wij uiterste zorg aan de correctheid van de gegevens in onze advertenties. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend. Fouten en wijzigingen voorbehouden.*

Basisdekking voor uw caravan

Kies voor WA+ of All Risk en verzeker ook schade aan uw eigen caravan mee.

WA

Wettelijke Aansprakelijkheid

  • Schade aan anderen

WA+

Beperkt Casco

  • Schade aan anderen
  • Diefstal, brand en ruitschade
  • Aanrijding met loslopende dieren
  • Nieuwwaarderegeling

All Risk

Volledig Casco

  • Schade aan anderen
  • Diefstal, brand en ruitschade
  • Aanrijding met loslopende dieren
  • Nieuwwaarderegeling
  • Schade aan uw eigen caravan

E-mail aanbieder

 

Deel deze advertentie