Volkswagen Golf 1.4 eHYBRID GTE NAVIGATIE ADAPTIVE CRUISE CONTROL CLIMATE CONTROL APPLE CARPLAY/ANDROID VERMOEIDHEIDERKENNING KEYLESS GO ACHTERUITRIJCAMERA PDC ZEER M
€ 19.435,- incl. BTW
| Bouwjaar | 16-10-2020 |
| Categorie | Hatchback |
| BTW / Marge | BTW Financieren |
| Kmstand | 108.809 km |
| Deuren | 5 |
| Kenteken | KGP-52-N Verzekeren |
| Kleur | Zilver Bod op je auto |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Motorinhoud | 1.395 cc |
| Vermogen | 189 kW (257 pk) |
Volkswagen Golf 1.4 eHYBRID GTE NAVIGATIE ADAPTIVE CRUISE CONTROL CLIMATE CONTROL APPLE CARPLAY/ANDROID VERMOEIDHEIDERKENNING KEYLESS GO ACHTERUITRIJCAMERA PDC ZEER M
€ 19.435,- incl. BTW
Algemeen
| Bouwjaar | 16-10-2020 |
| Categorie | Hatchback |
| BTW / Marge | BTW Financieren |
| Kmstand | 108.809 km |
| Deuren | 5 |
| Kenteken | KGP-52-N Verzekeren |
| Kleur | Zilver Bod op je auto |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Motorinhoud | 1.395 cc |
| Vermogen | 189 kW (257 pk) |
Aanbieder
| Bedrijfsnaam | Auto Centrum Raaijmakers B.V. |
| Contactpersoon | Bart Raaijmakers |
| Adres | Ekkersrijt 3010 |
| Postcode | 5692 CA |
| Plaats | Son En Breugel |
| Provincie | Noord Brabant |
| Land | Nederland |
| Telefoon | +31 (0)499 - 745062 bel telefoonnummer toon telefoonnummer |
| Website | www.acrauto.nl |
| e-mail sturen |
Bijzonderheden
meld een fout
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2020 - jun. 2024
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 190 kW (258 PK)
Vermogen elektromotor(en): 80 kW (109 PK)
Vermogen brandstofmotor: 110 kW (150 PK)
Koppel: 400 Nm
Aantal cilinders: 4
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 40 liter
Transmissie: 6 versnellingen, Automaat
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 6,7 s
Topsnelheid: 225 km/u
Maten en gewichten
Ledig gewicht: 1.527 kg
Max. trekgewicht: 1.500 kg (ongeremd 750 kg)
Wielbasis: 262 cm
Interieur
Interieur: Donker grijs, Stof
Aantal zitplaatsen: 5
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,1 l/100km (1 op 90,9)
Energielabel: A
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Centrum Raaijmakers B.V. Ekkersrijt 3010 5692CA SON EN BREUGEL, NL 0499-745062 http://www.acrauto.nl [email protected]
Prachtige Volkswagen Golf 1.4 eHybrid GTE met vele opties. Zowel het exterieur als het interieur verkeren in zeer nette staat. De auto is afkomstig van de eerste eigenaar en alle boekjes, sleutels en nationale autopass zijn aanwezig. De auto is voorzien van de volgende opties: Stoffenbekleding - Navigatie - Adaptive cruise control - Climate control - Multimedia voorbereiding - Apple Carplay/Android auto - Bluetooth telefoon - Vermoeidheid herkenning - Schakelmogelijkheid aan stuurwiel - Rijstrooksensoren - Keyless entry - Keyless start - Parkeersensoren voor en achter - Achteruitrijcamera - 17" lichtmetalen velgen - Led dagrijverlichting enz. Voor meer informatie of een bezichtiging kunt u contact opnemen met +31 (0)499-745062 of bekijkt u onze website www.acrauto.nl, hier vindt u 47 hoge resolutiefoto's van deze prachtige Volkswagen Golf 1.4 eHybrid GTE.
= Bedrijfsinformatie =
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Wij berekenen geen afleveringskosten !!! De prijs op internet is de verkoop prijs incl. APK. Al onze auto`s zijn NAP (nationale autopas) goedgekeurd of zijn voorzien van een Belgische Carpass. Aanvullende garantie tegen meerprijs is mogelijk alsmede extra onderhoud. Zie onze website www.acrauto.nl
Inruil is altijd mogelijk. Met al meer dan 45 jaar ervaring staan wij graag voor u klaar ! Voor meer informatie kunt u contact opnemen met +31 (0)499-745062. Kijk ook eens op onze website www.acrauto.nl !!!!
WIJ HEBBEN 2 VESTIGINGEN MET EEN EIGEN LOCATIE. OP DE 1E FOTO STAAT DE LOCATIE VAN DE AUTO IN DE LAYER ! SINT HUBERTUSLAAN 1 IN BREUGEL EN EKKERSRIJT 3010 IN SON !
Basisdekking voor uw auto
Kies voor WA+ of All Risk en verzeker ook schade aan uw eigen auto mee.
WA
Wettelijke Aansprakelijkheid
- Schade aan anderen
WA+
Beperkt Casco
- Schade aan anderen
- Diefstal, brand en ruitschade
- Aanrijding met loslopende dieren
- Nieuwwaarderegeling
All Risk
Volledig Casco
- Schade aan anderen
- Diefstal, brand en ruitschade
- Aanrijding met loslopende dieren
- Nieuwwaarderegeling
- Schade aan uw eigen auto
E-mail aanbieder
Autotest
Volkswagen Golf GTE | Alles, altijd voor iedereen
De GTE is een bijzondere versie van de Volkswagen Golf. De GTE belooft niet alleen het vertrouwde, nuchtere karakter van de alledaagse Golf. De GTE belooft daar bovenop meer sportiviteit en meer comfort. Dat wordt bereikt middels "plug-in hybride"-techniek, waarmee de Golf GTE het midden houdt tussen een conventionele en een elektrische auto. Is dit de Golf die alles, altijd voor iedereen biedt?
De Volkswagen Golf GTE is even functioneel als iedere andere Golf, maar voegt daar als plugin hybride extra comfort en sportiviteit aan toe. Helaas wel duurder dan een volledig elektrische auto.
Plus
- geslaagde combinatie van comfort en sportiviteit
- even functioneel als iedere andere Golf
Min
- laadklepje opent alleen met uitgeschakelde motor
- duurder dan een (nog capabelere) volledig elektrische auto
Conclusie
De Volkswagen Golf GTE belooft schijnbare tegenstrijdigheden te verenigen. De GTE belooft tegelijkertijd meer comfort en meer sportiviteit dan een doorsnee auto. En de GTE belooft dienst te kunnen doen als elektrische auto, met een benzinemotor als reserve. Het resultaat is een auto die iedereen altijd tevreden stelt.
Als dagelijks vervoer is de Golf GTE functioneel, comfortabel, modern en relatief milieuvriendelijk. Alleen de sportstoelen gaan ten koste van de ruimte achterin. Dankzij de toegenomen batterij-capaciteit en de mogelijkheid tot snelladen kan de GTE langer en vaker elektrisch rijden, waardoor het makkelijker is om de plug-inhybride techniek optimaal te benutten.
Voor de sportieve rijder overtuigt de GTE met goede prestaties dankzij de geslaagde samenwerking van de benzine- en elektromotor. Dat zorgt niet alleen voor veel vermogen, maar voor een kortere reactietijd en meer slagkracht dankzij de elektromotor. De standaard Golf heeft al een prima weggedrag. Deze GTE heeft een sportief afgestemd onderstel, waardoor de auto een ronduit superieur gevoel geeft.






















