| Bouwjaar | 07-04-2021 |
| Categorie | Terreinwagen/Pick Up |
| BTW / Marge | Marge Financieren |
| Kmstand | 85.467 km |
| Deuren | 5 |
| Kenteken | Z-110-HN Verzekeren |
| Kleur | Grijs Bod op je auto |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Motorinhoud | 1.984 cc |
| Vermogen | 221 kW (301 pk) |
Algemeen
| Bouwjaar | 07-04-2021 |
| Categorie | Terreinwagen/Pick Up |
| BTW / Marge | Marge Financieren |
| Kmstand | 85.467 km |
| Deuren | 5 |
| Kenteken | Z-110-HN Verzekeren |
| Kleur | Grijs Bod op je auto |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Motorinhoud | 1.984 cc |
| Vermogen | 221 kW (301 pk) |
Aanbieder
| Bedrijfsnaam | Car Parc B.V. |
| Contactpersoon | Afdeling verkoop |
| Adres | Watermanstraat 3 |
| Postcode | 5015 TG |
| Plaats | Tilburg |
| Provincie | Noord Brabant |
| Land | Nederland |
| Telefoon | +31 (0)13 - 2032187 bel telefoonnummer toon telefoonnummer |
| Website | www.car-parc.nl |
| e-mail sturen |
Bijzonderheden
meld een fout
Algemene informatie
Carrosserievorm: SUV
Technische informatie
Aantal cilinders: 4
Transmissie: 7 versnellingen, Automaat
Acceleratie (0-100): 4,9 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten
Wielbasis: 263 cm
Gewichten
Ledig gewicht: 1.515 kg
Laadvermogen: 585 kg
GVW: 2.100 kg
Max. trekgewicht: 750 kg
Interieur
Aantal zitplaatsen: 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,5 l/100km (1 op 11,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
APK: Nieuwe APK bij aflevering
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Garantie Volledig (zonder meerprijs): 12 maanden uitgebreide garantie standaard inbegrepen! Afhankelijk van het merk, type en kilometrage kunt u kiezen uit 12, 24 of 36 maanden garantie.
- Afleverpakket (indien gewenst) (€ 795): Wij als Car Parc B.V. zorgen ervoor dat de occasion rijklaar gemaakt wordt door erkende service punt. Wat houdt rijklaar maken in en wat doen wij voor €795,-? - Nieuwe APK bij aflevering (indien binnen 6 maanden verlopen) - NAP (Nationale Auto Pas) gecontroleerde kilometerstand - Volledige afleverbeurt (wat besproken is) - Halve tank brandstof - Tenaamstelling nieuwe auto, aanvragen motorrijtuigenbelasting en vrijwaren huidige auto - Interieur reinigen en in de was zetten - Mobiliteitsgarantie (1 jaar)
CUPRA Ateca 2.0 TSI 4DRIVE 300+PK FACELIFT/VIRTUAL/SFEER/BEATS/PANO/LEER+S.VERWARMING/19"/360/ACC/ECC!
Excl. 12 maanden volledig garantie! (Consignatieverkoop)
Dealeronderhouden!
= Bedrijfsinformatie =
? Incl. 12 maanden basisgarantie!
? Dealeronderhouden voertuig!
? Alle inruil mogelijk! (Beperkt voor dieselvoertuigen)
? Geen extra kosten! -- De vraagprijs is all-in (exclusief afleveringspakket)
? 7 dagen per week geopend!
? Maandag t/m zaterdag: 10:00 - 17:30 uur
? Zondag: Alleen op afspraak
? Graag vooraf bellen voor een bezichtiging - Zo weet u zeker dat het voertuig beschikbaar is!
? Tenaamstelling op locatie mogelijk!
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan de advertenties, foto's, informatie en teksten op deze website kunnen geen rechten worden ontleend.
WhatsApp: 013-2032187
Basisdekking voor uw auto
Kies voor WA+ of All Risk en verzeker ook schade aan uw eigen auto mee.
WA
Wettelijke Aansprakelijkheid
- Schade aan anderen
WA+
Beperkt Casco
- Schade aan anderen
- Diefstal, brand en ruitschade
- Aanrijding met loslopende dieren
- Nieuwwaarderegeling
All Risk
Volledig Casco
- Schade aan anderen
- Diefstal, brand en ruitschade
- Aanrijding met loslopende dieren
- Nieuwwaarderegeling
- Schade aan uw eigen auto
E-mail aanbieder
Autotest
Cupra Ateca | Een goed begin is het halve werk
Dit is geen Seat. Dit is een Cupra! Cupra is een nieuw sportwagenmerk, afkomstig van Seat. Seat vindt namelijk dat sportwagens beter en anders kunnen en slaat, naar eigen zeggen, met Cupra een heel andere weg in. Cupra belooft andere modellen, andere techniek en zelfs een andere ervaring. Tijd voor een kennismaking met het eerste model van Cupra: de Ateca.
De Cupra Ateca is even snel als een snelle hatchback, maar biedt de ruimte en terreinwaardigheid van een SUV. Het nieuwe merk Cupra maakt een goede eerste indruk met de Ateca.
Plus
- onderscheidend vermogen
- even comfortabel en functioneel als een gewone SUV
- heel veel rijplezier
Min
- fors verbruik
- geen gasveren onder motorkap
- techniek vrijwel gelijk aan Seat Cupra-modellen
Conclusie
Is het nieuwe merk Cupra een aanwinst? Na een intensieve testrit met de Ateca is het antwoord op die vraag een volmondig "ja". De Cupra Ateca is anders door te kiezen voor een SUV in plaats van een hatchback en dat geeft een andere ervaring. Daarbij is de aankleding uniek Spaans. In de toekomst wil Cupra elektrisch aangedreven sportwagens gaan aanbieden, maar dit eerste model is nog voorzien van een verbrandingsmotor. Die verbrandingsmotor laat weinig te wensen over: de Ateca is opwindend snel wanneer het mag en verder altijd even comfortabel als een doorsnee SUV.
Het unieke concept zorgt er ook voor dat de Cupra Ateca vooralsnog geen echte concurrentie kent. Andere snelle SUV's zijn veel duurder, terwijl "hot hatches" minder functionaliteit bieden. Kortom: de Ateca heeft een goede indruk achtergelaten als eerste model van Cupra, want de autosport-divisie vormde een uitstekend uitgangpunt voor dit nieuwe merk.























